V oblasti plastické a estetické chirurgie nabízí 1. kolínské sanatorium možnost provedení prakticky všech typů operací plastické chirurgie, jako jsou:


Garantem kvality v plastické chirurgii je as. MUDr. Svatopluk Svoboda, dlouholetý odborný asistent Kliniky plastické chirurgie lékařské fakulty Karlovy university v Praze, známý plastický chirurg s mnohaletou praxí (viz www.svatopluksvoboda.cz).

Zvláště v oblasti plastické chirurgie vynikne mimořádná péče a absolutní diskrétnost našeho sanatoria, pro kterou je naše zařízení vyhledáváno i řadou ostatních českých plastických chirurgů, kteří u nás operují své pacienty, na kterých jim mimořádně záleží. Na tomto pracovišti již byla operována celá řada známých osobností, které velmi oceňují jeho kvalitu a diskrétnost.

Při osobní odborné konzultaci v naší ordinaci Vám navrhneme nejvhodnější řešení Vašeho problému, přesně Vás obeznámíme s možnostmi léčby a jejím postupem.

Vždy se snažíme vyhovět požadavkům našich klientů i pokud se týče termínu operačního výkonu, na který většinou nemusíte dlouho čekat.

Spokojenost s Vaším vzhledem je základem Vašeho sebevědomí.